nedeľa 21. júna 2015

Girl Online - Blogtour: Prečo si prečítať Girl Online: Part II

No, tento článok mal byť pôvodne dnes niekedy okolo obeda, ale keďže sa niekomu nechcelo a potom som akosi nebola doma, tak ho pridávam až teraz. Berte to ako pokračovanie Maggienho včerajšieho článku, ktorý nájdete TU.

5. Blogovanie

Čo si budeme klamať. Väčšina z nás zbožňuje blogovanie a takisto ho zbožňovala aj hlavná hrdinka, takže knižku spestrujú skvelé články na blogu, ktoré písala Penny. A je u nej pekne vidieť tú lásku k tomu blogovaniu a vy sa do nej dokážete v takúto chvíľu úžasne vžiť. A niektoré tie články boli naozaj skvelé a páčili sa mi jej názory na tie určité veci. Takže s Penny budete aj súhlasiť.

6. Príjemný tínedžerský štýl písania

Podľa mňa je Zoellin štýl písania svieži a keďže je ešte stále násťročná (myslím), tak vedela, ako sa vyjadrovať a ako formulovať vety. A preto sa vám to bude čítať naozaj fantasticky a budete rozumieť absolútne všetkému, keďže máme nejaký slang, ktorý Zoella ako naša rovesníčka určite ovláda. Určite sa nám takéto knihy čítajú oveľa lepšie ako keď sa autori len ten slang pokúšajú napodobniť a úplne to skazia.

7. Záhadný neznámy chalan

Väčšina dievča zbožňuje, keď sa v príbehu objaví pekný chalan, ktorý však so sebou nesie nádych záhadnosti a tajomstiev. A Noah bol niečo také. Podľa môjho osobného názoru bol totálna citlivka, ale všetkým ostatných babám sa určite bude páčiť a budú chcieť spolu s Penny o ňom vedieť viac. A samozrejme, ho všetky budú milovať. Takže áno, aj v tejto knihe sa objaví romantická zápletka, ktorú však budú máličko kaziť tajomstvá. Ale ako to dopadne sa dozviete až po prečítaní, samozrejme.

8. Vzájomná podpora

Zoella v knižke veľmi pekne poukazuje nielen na silné priateľstvo medzi Penny a Elliotom, ale aj na podporu, ktorú Penny dostala od rodiny. Ako pri nej všetci stáli, keď jej bolo najhoršie a ako ju vo všetkom podporovali a ukazovali, že ju majú radi a vždy budú pri nej stáť. A jednu veľkú rolu zohrala aj tá súrodenecká láska, či už medzi Penny a jej bratom alebo medzi Noahom a jeho malou sestričkou.

Milí moji pekní, zajtra sa pekne tešte na súťaž!!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára