Recenzie

A
A court of thorns and roses 1 - A court of thorns and roses (Sarah J. Maas)
A court of thorns and roses 2 - A court of mist and fury (Sarah J. Maas)

Adaptácia (Miroslava Varáčková)
Akadémia pre mladé dámy 1 - Etiketa & špionáž (Gail Carriger)
Akadémia pre mladé dámy 2 - Poklony & sprisahania (Gail Carriger)
Ak zostanem 1 - Ak zostanem/Zostaň so mnou (Gayle Forman)
Ak zostanem 2 - Kam zmizla (Gayle Forman)
Anna 1 - Anna krví oděná (Kendare Blake)
Anna 2 - Dívka z nočních můr (Kendare Blake)
Aristotle and Dante Discover the Secrets of the Universe (Benjamin Alire Sáenz)
Atlantída 1 - Slza (Lauren Kate)
Atlantída 2 - Vodopád (Lauren Kate)
B
Baby z Brooklynu 1 - Pia (Gemma Burgess)
Baby z Brooklynu 2 - Angie (Gemma Burgess)
Bellman & Black (Diane Setterfield)
Bohovia Olympu 1 - Proroctvo (Rick Riordan)
Bohovia Olympu 2 - Neptúnov syn (Rick Riordan)
Bohovia Olympu 2,5 - The demigod diaries (Rick Riordan)
Bohovia Olympu 3 - Znamenie Atény (Rick Riordan)
Bohovia Olympu 4 - Hádesov chrám (Rick Riordan)
Bohovia Olympu 5 - Krv polobohov (Rick Riordan)
C
Charlieho malé tajomstvá (Stephen Chbosky)
D
Dash a Lily: Kniha přání (David Levithan, Rachel Cohn)
Dárek z pravé lásky (kolektív autorov)
Dám ti aj slnko (Jandy Nelson)
Deklarácia 1 - Zrodení pre smrť (Gemma Malley)
Desivé splynutie 1 - Očami vraha (Jill Hathaway)
Detektív kostlivec 1 - Žezlo Prastarých (Derek Landy)

Detektív kostlivec 2 - Hra s ohňom (Derek Landy)

Detektív kostlivec 3 - Beztvárni (Derek Landy)
Diamantový dvor 1 - Diamantový dvor (Richelle Mead)

Dievča zo 6E 1 - Dievča zo 6E (Alessandra R. Torre)
Divergencia 1 - Divergencia (Veronica Roth)
Divergencia 2 - Rezistencia (Veronica Roth)
Divergencia 3 - Experiment (Veronica Roth)
Drahokamy 1 - Rudá jako rubín (Kerstin Gier)
Drahokamy 2 - Modrá jako safír (Kerstin Gier)
Drahokamy 3 - Zelená jako smaragd (Kerstin Gier)
Draki 1 - Draki (Sophie Jordan)
Draki 2 - Útek (Sophie Jordan)
Drakológia 1 - Dračie oko (Dugald A. Steer)

Dych 1 - Dôvod dýchať (Rebecca Donovan)
E
Eleanor a Park (Rainbow Rowell)
F
Fangirl (Rainbow Rowell)

G
Galgad: Příběh strážce Země (Ergall)
Girl Online 1 - Láska blogerská (Zoe Sugg)
H
Harry Hole 1 - Netopierí muž (Jo Nesbo)
Harry Potter: Tvory a netvory (Jody Revenson)
Hraničiarov učeň 1 - Ruiny Gorlanu (John Flanagan)
Hraničiarov učeň 2 - Horiaci most (John Flanagan)
Hraničiarov učeň 3 - Ľadová krajina (John Flanagan)
Hraničiarov učeň 4 - Boj o Skandiju (John Flanagan)
Hry o život 1-3 - Hry o život, Skúška ohňom, Drozdajka (Suzanne Collins)
I
I was here (Gayle Forman)
Insanity 1 - Insanity (Mad in Wonderland) (Cameron Jace)
J
Jablečný koláč naděje (Sarah Moore Fitzgerald)
Jazdci časom 1 - Prvá misia (Alex Scarrow)
K

Kam zmizla Aljaška (John Green)
Katastrofa 1 - Krásna katastrofa (Jamie McGuire)
Kde hvězdy stále září (Trish Doller)
Kečupové oblaky (Annabel Pitcher)

Kniha prekliatych zaklínačov 1 - Nádherné tvory (Kami Garcia, Margaret Stohl)
Korene hriechu (Marja Holecyová)
Krajina príbehov 1 - Čarovné zaklínadlo (Chris Colfer) 

Kráľovná Tearlingu 1 - Kráľovná Tearlingu (Erika Johansen)
Kráľovná Tearlingu 2 - Invázia do Tearlingu (Erika Johansen)

Krásni a mŕtvi 1 - Jonas (Eden Maguire)
Krídla 1 - Krídla (Aprilynne Pike)
Krimi triler - Čierny sneh (Lotte Kinskofer)
Krimi triler - Ľadové oči (Katrin Stehle)
Krimi triler - Slzy anjela (Franziska Gehm)
Krimi triler - Dom smrti (Ulrike Rylance)
Kronika Cartera Kana 1 - Červená pyramída (Rick Riordan)
Kronika Cartera Kana 2 - Ohnivý trón (Rick Riordan)
Kronika Cartera Kana 3 - Tieň hada (Rick Riordan)
Kronika strateného impéria 1 - V znamení ametystu (Majka Danihelová)
Kroniky Narnie 1-7 (C.S. Lewis)
Krycí jméno Verity 1 - Krycí jméno Verity (Elizabeth Wein)

Krycí jméno Verity 2 - Rose pod palbou (Elizabeth Wein)
L
Labyrint 1 - Labyrint: Útěk (James Dashner)

Labyrint 2 - Spáleniště: Zkouška (James Dashner)
Labyrint 3 - Vražedná léčba (James Dashner)
Len to nikomu nepovedz (Miroslava Varáčková)
Listy do neba (Ava Dellaira)

Lockwood a spol. 1 - Vreštiace schodisko (Jonathan Stroud)
Lockwood a spol. 2 - Šepkajúca lebka (Jonathan Stroud)
Ľ
Ľavá ruka Boha 1 - Ľavá ruka Boha (Paul Hoffman)
M
Magisterium 1 - Železná skúška (Holly Black, Cassandra Clare)
Magisterium 2 - Medená rukavica (Holly Black, Cassandra Clare)
Magnus Chase a bohovia Asgardu 1 - Prastarý meč (Rick Riordan)
Malazská kniha padlých 1 - Měsíční zahrady (Steven Erikson)
Mariotovi dediči 1 - Predurčenie (Marja Holecyová)
Mariotovi dediči 2 - Blúdenie (Marja Holecyová)
Mariotovi dediči 3 - Odhalenie (Marja Holecyová)
Mariotovi dediči 4 - Prekliatie (Marja Holecyová)
Medzi nebom a zemou 1 - Stratená duša (Stacey Kade)
Medzi nebom a zemou 2 - Kráľovná duchov (Stacey Kade)
Medzi nebom a zemou 3 - Čakanie na zázrak (Stacey Kade)
Medzi odtieňmi sivej (Ruta Sepetys)
Měsíční kroniky 1 - Cinder (Marissa Meyer)
Měsíční kroniky 2 - Scarlet (Marissa Meyer)
Měsíční kroniky 3 - Cress (Marissa Meyer)
Měsíční kroniky 3,5 - Nejkrásnější (Marissa Meyer)
Moje sladké šestnáste storočie 1 - Moje sladké šestnáste storočie (Rachel Harris)
My ostatní tu len tak žijeme (Patrick Ness)

N
Nadpozemská 1 - Nadpozemská (Cynthia Hand)
Na vine sú hviezdy (John Green)
Nástroje smrteľníkov 1 - Mesto kostí (Cassandra Clare)
Nástroje smrteľníkov 2 - Mesto popola (Cassandra Clare)
Nástroje smrteľníkov 3 - Mesto skla (Cassandra Clare)
Nech sneží (John Green, Lauren Myracle, Maureen Johnson)

Nemŕtvi 1 - Kameň večnosti (Michaela Vysloužilová)
Nepobozkaná (Miroslava Varáčková)
Nevypovedané (Abbie Rushton)
Nezabíjajte vtáčika (Harper Lee)
Nie som taká (Lena Dunham)
Niečo viac (Patrick Ness)

Nina (Andrea Gregušová)
Nočný tieň 1 - Nočný tieň (Andrea Cremer)
Nočný tieň 2 - Prekliatie vlkov (Andrea Cremer)
Nočný tieň 3 - Krvavá ruža (Andrea Cremer)
O
Odvrátená tvár lásky (Colleen Hoover)
Ochrankyňa (Nata Sabová)
P
Padlý svět 1 - Tak padne náš svět (Megan Crewe)
Papierové mestá (John Green)
P.A.S.C.A. 1 - Nesmelý zabijak (Eoin Colfer)
P.A.S.C.A. 2 - Katova revolúcia (Eoin Colfer)

Pekelné stroje 1 - Mechanický anjel (Cassandra Clare)
Pekelné stroje 2 - Mechanický princ (Cassandra Clare)
Pekelné stroje 3 - Mechanická princezná (Cassandra Clare)
Percy Jackson 1 - Zlodej blesku (Rick Riordan)
Percy Jackson 2 - More oblúd (Rick Riordan)
Percy Jackson 3 - Kliatba Titanov (Rick Riordan)
Percy Jackson 4 - Boj o labyrint (Rick Riordan)
Percy Jackson 4,5 - The demigod files (Rick Riordan)
Percy Jackson 5 - Vojna bohov (Rick Riordan)
Poučka o podstate predvídateľnosti Katherín (John Green)
Potrhaná křídla (Ruta Sepetys)
Príbeh Kráľovraha 1 - Meno vetra (Patrick Rothfuss)
Príbeh Kráľovraha 2 - Strach múdreho muža (Patrick Rothfuss)
Príbeh Kráľovraha 2,5 - Pomalé skúmanie ticha (Patrick Rothfuss)
Príď sa so mnou rozlúčiť (Cynthia Hand)
Providence 1 - Prozreteľnosť (Jamie McGuire)
Providence 2 - Proroctvo (Jamie McGuire)
R
Radek (Katka Heřmanová)
Rád temnoty 1 - Kacír a bosorka (Phillipa Gregory)
Ready player one: Hra sa začína (Ernest Cline)
Red Queen 1 - Red Queen (Victoria Aveyard)
Řekni vlkům, že jsem doma (Carol Rifka Brunt)
Roztříštěná říše 1 - Trnový princ (Mark Lawrence)
Roztříštěná říše 2 - Trnový král (Mark Lawrence)
S
S láskou Rosie (Cecelia Ahern)
Selekcia 1 - Selekcia (Kiera Cass)
Serafína 1 - Skrytá tvár (Rachel Hartman)
Silber 1 - Prvá strieborná kniha snov (Kerstin Gier)
Silo 1 - Silo (Hugh Howey)
Sirotčinec slečny Peregrinové 1 - Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (Ransom Riggs)
Snow like ashes 1 - Snow like ashes (Sara Raasch)

Spirit animals 1 - Zrodenie legendy (Brandon Mull)
Spirit animals 2 - Skrytá hrozna (Maggie Stiefvater)
Staré kráľovstvo 1 - Sabriel (Garth Nix)
Staré kráľovstvo 2 - Lirael (Garth Nix)

Stín krkavce 1 - Píseň krve (Anthony Ryan)
Stín krkavce 2 - Pán věže (Anthony Ryan)

Stín krkavce 3 - Královna ohně (Anthony Ryan)
Sůl moře (Ruta Sepetys)

Š
Šepotání 1 - Šepotání (A.G. Howard)
Škola dobra a zla 1 - Škola dobra a zla (Soman Chainani)
Škola dobra a zla 2 - Život bez princov (Soman Chainani)
Škola dobra a zla 3 - Posledný a naveky (Soman Chainani)

Škola noci 1 - Označená (P.C. Cast, Kristin Cast)
Škola noci 2 - Zradená (P.C. Cast, Kristin Cast)
Škola noci 3 - Vyvolená (P.C. Cast, Kristin Cast)
Škola noci 4 - Neskrotená (P.C. Cast, Kristin Cast)
Škola noci 5 - Prenasledovaná (P.C. Cast, Kristin Cast)
Škola noci 6 - Pokúšaná (P.C. Cast, Kristin Cast)
Šťastná sedmička (Holly G. Sloan)
T
Talon 1 - Talon (Julie Kagawa)

Temné vody 1 - Jed (Fiona Paul)
Temné vody 2 - Belladonna (Fiona Paul)
The Dark Artifices 1 - Lady Midnight (Cassandra Clare)
The Kanin Chronicles 1 - Frostfire (Amanda Hocking)
The Kanin Chronicles 2 - Ice Kissed (Amanda Hocking)

The Kanin Chronicles 3 - Crystal Kingdom (Amanda Hocking)
The Memory of Light (Francisco X. Stork)

The Orphan Queen 1 - The Orphan Queen (Jodi Meadows)
The Raven Cycle 1 - The Raven Boys (Maggie Stiefvater)
Thirteen Reasons Why (Jay Asher)
Throne of Glass 0,1-0,5 - The Assassin's blade (Sarah J. Maas)
Throne of Glass 1 - Throne of Glass (Sarah J. Maas)
Throne of Glass 2 - Crown of Midnight (Sarah J. Maas)
Throne of Glass 3 - Heir of Fire (Sarah J. Maas)
Throne of Glass 4 - Queen of Shadows (Sarah J. Maas)
Tovar (Tatiana Melasová)
Tri kroky do pekla (Miroslava Varáčková)
Triler - Zradný anjel (Ulrike Bliefert)
Triler - Výkrik do tmy (Manuela Martini)
Trylovia 1 - Dedička (Amanda Hocking)
Trylovia 2 - Prímerie (Amanda Hocking)
Trylovia 3 - Boj o trón (Amanda Hocking)
U
Upírska akadémia 1 - Upírska akadémia (Richelle Mead)
Upírska akadémia 2 - Mrazivý bozk (Richelle Mead)
Upírska akadémia 3 - Tieňom pobozkaná (Richelle Mead)
Upírska akadémia 4 - Krvavý sľub (Richelle Mead)
Upírska akadémia 5 - Spútané mágiou (Richelle Mead)
Upírska akadémia 6 - Posledná obeť (Richelle Mead)
V
Válka Červené královny 1 - Princ bláznů (Mark Lawrence)
Vězeň noci a mlhy 1 - Vězeň noci a mlhy (Anne Blankman)

Volání netvora (Patrick Ness)
Z
Zaklínač 1 - Posledné želanie (Andrzej Sapkowski) 
Zaklínač 2 - Meč osudu (Andrzej Sapkowski) 
Zlodejka kníh (Markus Zusak)
Zárezy smrti 1 - Zárezy smrti (Veronica Roth)

Ž
Život hore nohami (Jo Platt)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára