pondelok 18. decembra 2017

Vianočný photoshoot - Knižný advent

Tretia adventná nedeľa bola včera, ale vôbec som nestihla tento článok, takže preto je tu dnes a je posledný v tomto projekte. Som rada, že sa do toho Adrián znovu pustil, pretože je to skvelé spestrenie blogu a fajn príprava na Vianoce, pretože tie doslova klopú na dvere a ja sa už neviem dočkať. Veľmi sa teším ani nie na Vianoce, ale na reakcie mojich kamarátov na ich darčeky (ktoré ešte musím kúpiť, ale to je nepodstatný detail). A ešte potom na to parádne jedlo, z ktorého budem plná ešte týždeň. Fotky, ktoré som zozbierala nie sú len knižné, pretože sa mi podarilo ich zozbierať za toto obdobie viacej, ale všetky sa týkajú zimy a Vianoc. Načo to tu ďalej zdržovať, môžete sa na ne rovno pozrieť. Užívajte si posledný týždeň školy a potom aj sviatky.

V škole máme predmet Cestovný ruch a tam mám cvičnú cestovku. Našim vedľajším produktom je pečenie muffín a takéto sme predávali na Mikuláša. Boli sme na ne patrične hrdé. 

Toto bol deň, keď parádne nasnežilo a u nás bola doslova kalamita a kolóny boli pomaly až po prvú dedinu, takže nám pekne meškali autobusy. Tak sme si teda cez prvú hodinu spravili s kamarátkou prvú snežnú fotku, lebo vtedy bolo vonku fakt neskutočne. 

Chcela som tematickú fotku k tejto peknej knižke, takže kým sa držal sneh, tak som si ju aj spravila. Síce mi ju skoro pes ukradol, ale našťastie to dopadlo fajn. 

Doplnila som si aj moju zbierku figúrok Funko Pop, tak som musela s tým úžasným Dumbledorom tiež vyjsť von a spraviť mu nejakú fotečku. 

Snežítka sú geniálna vec a preto som sem musela jedno zahrnúť. A čítam Harryho 2, tak aj to sa patrilo v tomto období odfotiť. A tiež sa mi páči náš stromček, tak tu máte aspoň časť. 

Polibek v New Yorku je hrozne fotogenický. A bola to navyše aj veľmi pekná knižka, na ktorú bude aj recenzia. Jednoznačne odporúčam. Bolo to milé, sladké, krásne vianočné a zasnežené. Dlho som nečítala takýto fajn oddychový príbeh. 

2 komentáre:

  1. Muffin bych si dala. Polibek v New Yorku si koupím na příští Vánoce :-) Ale máš ho nádherně nafocený! :-) Přeju krásné Vánoce! :-)

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Určite odporúčam, je to skvelé čítanie :) Ďakujem) :) aj tebe :)

      Odstrániť