pondelok 10. apríla 2017

Na dvore z tŕňov a ruží - Úvod

Vitajte, vitajte! V poslednom článku som vám spomínala, že sa niečo chystá. Pamätáte si, ako sme pred vydaním Trónu zo skla robili spolu s Maggie projekt? Tento mesiac vychádza u Slovartu autorkina ďalšia kniha. A tak sme tu zase spolu s Maggie a vydavateľstvom Slovart, aby sme vás trochu navnadili na túto skvelú sériu.

Kniha vychádza už 27.4.2017.

Anotácia:
Keď devätnásťročná lovkyňa Feyre zabije v lese vlka, na prah jej domu dorazí nebezpečný netvor, ktorý sa dožaduje odplaty. Feyre sa razom ocitá uprostred zákernej čarovnej krajiny, ktorú pozná len z rozprávok a legiend. Až tam zistí, že jej uchvatiteľ nie je žiadny netvor, ale príslušník rasy smrteľne nebezpečných a nesmrteľných férov, ktorí kedysi vládli celému svetu. A volá sa Tamlin. Na jeho panstve si postupne uvedomuje, že ľadová nevraživosť, ktorú k nemu pociťovala, sa premieňa na spaľujúcu vášeň, čo pohlcuje všetky klamstvá a výstrahy o prekrásnom, no nebezpečnom svete férov. Férsku krajinu však zahaľuje prastarý zlovestný tieň. Feyre musí objaviť spôsob, ako ho zastaviť... inak má na svedomí Tamlina a celú férsku rasu.

Neznie to podľa vás zaujímavo? Snáď vás presvedčíme o opaku. Už zajtra tu totiž pribudne prvých 5 dôvodov, prečo by ste si práve túto sériu mali prečítať. Pozajtra očakávajte ďalších 5. Takisto máme nejaké ukážky, názory blogerov a ešte nejaké veci, a na záver, samozrejme, súťaž. 

Snáď sa vám projekt bude páčiť a nalákame vás na túto skvelú sériu.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára