pondelok 24. apríla 2017

Na dvore z tŕňov a ruží - SÚŤAŽ

Tento týždeň už vychádza/vyšla knižka. Tým pádom náš projekt končí a vy bežte do kníhkupectva alebo sa tiež môžete zapojiť do našej súťaže.

A viete čo vás ešte viac navnadí na knihu? Recenzia. Moju nájdete TU a od Maggie TU.

Skvelé vydavateľstvo Slovart sa rozhodlo, že nám do súťaže poskytne nie jednu, ale rovno dve knihy! Takže týmto im chceme veľmi pekne poďakovať.

Ešte také prekvapko - naša skvelá kamarátka Sima (vy ju budete poznať pod prezývkou Moon) sa rozhodla, že nám do súťaže vyrobí aj neuveriteľne krásne záložky, takže výhercovia sa môžu tešiť aj na tie. Simin blog, taktiež so súťažou nájdete TU.

Nakoniec chceme poďakovať vám čitateľom a dúfame, že vás tejto projekt aspoň trošku navnadil na prečítanie tejto úžasnej série. Snáď sa vám to páčilo a užili ste si to tak, ako my. Pretože čo je lepšie než písať o knihách, ktoré milujete?

A čo musíte spraviť pre to, aby ste mohli knihy vyhrať? V podstate ani nič. Jednoducho vyplňte TENTO FORMULÁR, kde na vás čakajú dve otázky - jedna povinná a jedna nepovinná a čakajte na mail, ktorý dostanete niekedy po 20. máji, ak ste vyhrali. Teraz vám už len želám veľa šťastia!

2 komentáre:

  1. Do súťaže som sa zapojila, treba predsa pokúšať šťastie :D A vďaka za super projekt, nečítala som síce ešte všetky články, ale dodatočne napravím :-)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Držím palce :) Som rada, že sa páčil :3

    OdpovedaťOdstrániť